“Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposobu myślenia o rzeczach.” ‒ Flora Lewis

ORGANIC LANGUAGE STARTER

Uwolnij się od wszystkich szkodliwych metod uczenia się, które narzuciła Ci szkoła! Pozwól sobie na naturalną radość z przyswajania informacji w przyjemny, naturalny i organiczny sposób.

WSZYSCY MAMY TRAUMY SZKOLNE

Być może i Tobie uczenie kojarzy się ze żmudną orką i upokorzeniami, jeszcze ze szkolnych czasów. Trudno się temu dziwić, chyba każdy choć raz słyszał  “Jak masz się głupio odezwać Kowalski- to lepiej w ogóle się nie odzywaj”. Nauczyciele dawali oceny, przepytywali, wyrywali do odpowiedzi, robili niezapomniane kartkówki. Niczym w jednostce karnej o zaostrzonym rygorze. Wszyscy mamy te wspomnienia, brr.

GŁOWA PEŁNA BŁĘDNYCH PRZEKONAŃ

Masz odruch niechęci na samą myśl o uczeniu się?
Wiesz, że nie nadajesz się do nauki czegokolwiek?
Nie posiadasz “talentu”, nie masz “zdolności” i masz “słabą pamięć”?
Wstydzisz się mówić w obcym języku?

Jeśli tak, to nie zdajesz sobie nawet sprawy jak wiele Cię przez to omija: awans, kariera, większa wypłata, zagraniczne wyjazdy, poznawanie innej kultury i ludzi!

ODKRĘCANIE I POWRÓT DO ŹRÓDEŁ

A co, jeśli powiem Ci, że istnieje możliwość na odkręcenie tych wszystkich szkolnych traum i błędnych, niewłaściwych nawyków? Poczucie ekscytacji i radości z przyswajania nowych informacji? Poczuj się znowu jak dziecko poznające świat, uczące się chodzić i mówić. Z całą tą dziecięcą radością, ciekawością i uśmiechem na buzi. Wykorzystując przy tym cały swój potencjał i zdolności poznawcze mózgu dorosłego człowieka, które kształtują się w pełni dopiero po 25 roku życia.
Jest moc, prawda?

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ

Kurs Organic Lenguage Starter pokazuje, jak wykorzystać w pełni potencjał, z którym się rodzisz. 

  • jak wykorzystać wyobraźnię do uczenia sie slow i zwrotow, 
  • jak wyostrzyć pamięć, 
  • jak zapamiętywać efektywnie, 
  • jak planować naukę, 
  • jak wykorzystywać własne emocje do podkręcenia tempa nauki, 
  • jak pozbyć się traum szkolnych, 
  • jakich metod użyć, żeby w ogóle  zacząć, 
  • jak wykorzystać podobieństwo uczenia się języka i treningu fitness, 
  • jak zmienić podejście do błędów, 
  • jak przezwyciężyć bariery przed mówieniem w innym języku

Kto prowadzi

Twórcą tej rewolucyjnej metody nauczania jest nasza rodaczka Patrycja Kopiec. Certyfikowana przez ELC w Londynie, akredytowana przez ICF w USA, nauczycielka CELTA certyfikowana przez British Council. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz TESOL na University College Dublin. Lektorka i Dyrektor ds. nauczania na ADC College w Dublinie. Swoją miłość do języka rozwijała latami co potwierdzają też jej badania prowadzone na UCD Dublin z zakresu neuronauki poznawczej oraz roli emocji w nauce języków obcych. Swoje doświadczenie w nauce języków osób z różnych stron świata przekuła na swój autorski i niezwykle skuteczny system Organiczny Język. Teraz Patrycja wracając do Polski chce dzielić się nim z Wami i tylko u nas masz możliwość wzięcia udziału w warsztatach i kursach przez nią prowadzonych.

Co, kiedy i za ile

Miejsce: Katowice

Data: Lipiec 2020 – dokładna data wkrótce

Cena:  249 zł

Info: Na szkolenie nie musisz zabierać nic oprócz dobrego humoru. Na miejscu dostaniesz wszystko co potrzebne (materiały, napoje i certyfikat ukończenia).

Scroll Up