Master Neurolingwistycznego Programowania

To tu zaczyna się podróż wgłąb siebie

Wewnętrzna metamorfoza

Master NLP jest kontynuacją Twojego rozwoju 
i kolejnym etapem przygody z neurolingwistycznym programowaniem. Na tym etapie potrafisz już posługiwać się szerokim wachlarzem technik zdobytych na Praktyku, nadszedł więc czas na pójście o krok dalej… To tutaj nauczysz się wykorzystywać nabyte umiejętności, aby łącząc je i modyfikując przeprowadzić złożone procesy, które pozwolą Ci w pełni kształtować swój wewnętrzny świat. Poznane metody pozwolą Ci uzyskać poczucie spójności z samym sobą, wprowadzając harmonię w wielu aspektach życia.

Projektowanie siebie

To właśnie na Masterze czeka Cię wejście wgłąb siebie i poznanie swojego prawdziwego JA, emocji, wartości i ukrytego potencjału. To jednak dopiero początek podróży. Przygotuj się do pracy na potężnych procesach, które umożliwią Ci zmianę na najgłębszym poziomie. Narzędzia, które otrzymasz wykorzystasz zarówno do pracy z samym sobą, ale i z innymi. Nauczysz się wprowadzać zmiany na wielu poziomach jednocześnie.

Czego się nauczysz?

Każde inne szkolenie, którego ofertę zobaczysz ma ściśle określony plan.
Ale nie to. Bo każdy uczestnik jest inny, ma inny cel i własne oczekiwania. 
To zadanie trenera, aby poznać Twoje potrzeby i wykorzystując zarówno swoją wiedzę, jak i zasoby pozostałych uczestników, stworzyć doświadczenie, które da Ci maksimum korzyści i satysfakcji.

Takie podejście sprawia, że skuteczność Twojego rozwoju jest na najwyższym poziomie, a wiedza i umiejętności zdobyte stają się cennymi narzędziami, które potrafisz skutecznie wykorzystać w codziennym życiu.
Wartość jaką wyniesiesz ze szkolenia jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem.

Poniżej znajdziesz opis tematów przerobionych na szkoleniu oraz co dzięki nim zyskasz.

Poruszane zagadnienia

 • Dowiesz się, jak identyfikować bazowe wartości i z nimi pracować.
 • Nauczysz się dowolnego łączenia i modyfikowania technik w złożone procesy. 
 • Pogłębisz i rozwiniesz umiejętności posługiwania się językiem hipnotycznym.
 • Poznasz różne sposoby wprowadzania w trans hipnotyczny i błyskawiczne indukcje hipnotyczne. 
 • Dowiesz się jak tworzyć własne techniki, które będę najskuteczniejsze i najefektywniejsze właśnie dla Ciebie. 
 • Zrozumiesz, jak wykorzystać modelowanie w celu uzyskania pożądanych umiejętności i efektów. 
 • Pogłębisz umiejętności komunikacje oraz lingwistyczne, by jeszcze skuteczniej komunikować się z innymi, wywierać wpływ i kierować ich wewnętrznym doświadczeniem. 
 • Dowiesz się, jak identyfikować części i pracować nad nimi.
 • Poznasz esencję DHE (Design Human Engineering) i stworzysz dla siebie urządzenie, które pozwoli Ci zawsze i w każdej chwili mieć dostęp do wszystkich swoich zasobów i emocji.
 • Pogłębisz ilość technik NLP do radzenia sobie z nałogami, traumami, alergiami i wiele, wiele więcej.
 • Nauczysz się przeprowadzać najpotężniejsze procesy w NLP, tj. Core Transformation i Parts Integration.

Kto prowadzi:

Rafał Przybylski - trener główny

Certyfikowany Trener NLP i Life & Business Coach. Szkolenia z Neurolingwistycznego Programowania prowadzi już ponad 10 lat. W życiu postawił na naukę od najlepszych, podróżując po świecie uczestniczył w szkoleniach i warsztatach największych autorytetów rozwoju i biznesu. Swoją wiedzę wykorzystuje z nastawieniem na uczenie umiejętności w sposób praktyczny.

praktyk nlp, neurolngwistyczne prgoramowanie, szkolenie, rozwój, rozwój osobisty, komunikacja, emocje, skuteczność, cel, cele, sukces,Katowice

Agnieszka Tas - trener wspierający

Certyfikowana Trenerka NLP i Coach. Specjalistka od związków i relacji. Swoją wiedzę i doświadczenie doskonale wykorzystuje zarówno w pracy indywidualnej z osobami, parami oraz rodzinami, jak również z firmami w takich aspektach jak HR i Public Relations. 

praktyk nlp, neurolngwistyczne prgoramowanie, szkolenie, rozwój, rozwój osobisty, komunikacja, emocje, skuteczność, cel, cele, sukces,Katowice

Co, gdzie i za ile?

Terminy: 22-28.06.2020 

Miejsce: Katowice

Cena: 3300zł  – cena obowiązuje do 7.06 przy wpłacie całości, potem 4400zł
           4400 zł – 1000 zł zaliczki, reszta najpóźniej w pierwszym dniu szkolenia

Co trzeba wiedzieć: Spotykamy się codziennie od godziny 10.00 do 18.00 (czasami dłużej). W czasie dnia robimy kilka krótkich przerw oraz jedną obiadową. Na miejscu są dostępne napoje i przekąski. Dostarczamy wszelkie skrypty i materiały niezbędne na szkoleniu, zabierasz ze sobą jedynie dobre nastawienie. Na końcu otrzymasz od nas certyfikat imienny “Master Practitioner in the Art of Neurolinguistic Programming”.
Aby zapewnić największą efektywność nauki i rozwoju, ilość miejsc na szkoleniu ograniczona jest do 20.

Formularz rejestracyjny Master NLP

Scroll Up