Oferta dla firm

Szyta na miarę

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Mamy dostęp do Internetu, książek, szkoleń, kursów i praktyków. Należy mieć jednak na uwadze, że każdy biznes jest inny, produkty i usługi są różne, a rynek stale się zmienia. To, co sprawdza się u jednego, niekoniecznie zadziała u Ciebie. Dlatego powtórzenie sukcesu jednostki jest niezwykle trudne przez innych. 

To jest oferta szkoleń dla firmy, innych niż wszystkie ogólnodostępne na rynku, bo stworzona specjalnie dla Ciebie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda firma się różni. Posiada wyjątkowy produkt, unikalnych pracowników i własną strukturę funkcjonowania; ma innych klientów, również tych potencjalnych oraz szanse, które może wykorzystać. To wszystko uświadomiło nam, że każde przedsiębiorstwo potrzebuje indywidualnie dopasowanej oferty szkoleń. Choć dla nas to i tak za mało. Oferując jakiekolwiek szkolenie dla Twojej firmy, oferujemy jednocześnie pewną więź między nami. Pragniemy dokładnie Cię poznać – Twój biznes, produkt, pracowników i klientów. Chcemy jak najlepiej zrozumieć każdy element i czynnik, wpływający na Twoją skuteczność. Dopiero na tej podstawie tworzymy ofertę szkolenia – szkolenia szytego na miarę Twojej firmy, potrzeb i możliwości. Najbardziej efektywne i skuteczne! W końcu w biznesie, jak nigdzie indziej – liczą się wyniki.

Jak działamy

Na początku z chęcią odwiedzimy Twoją firmę. Jest to spotkanie, podczas którego poznajemy Twój biznes, specyfikę pracy, charakter branży i pracowników. Dowiemy się, jak działasz, z jakimi problemami się borykasz i jak możemy Ci pomóc. Na tym etapie staramy się zebrać jak najwięcej ogólnych informacji, aby poznać pełen obraz Twojej unikalnej działalności.

Po ogólnym zapoznaniu się z Twoją firmą, ustalamy cele, które chcesz spełnić. Na tym etapie doskonale wiemy, z naszego punktu widzenia, jakie są Twoje możliwości, i co możemy wspólnie osiągnąć. Sami z chęcią doradzimy kierunek działań i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Znając cele, jakie chcemy osiągnąć, zabieramy się za dogłębną analizę czynników, wpływających na ich skuteczność. Badamy jak najwięcej aspektów. Począwszy od badania kwalifikacji i predyspozycji pracowników, poprzez analizę branży, w jakiej działasz, na procesach komunikacji i funkcjonowania wewnątrz firmy kończąc.
Na tym etapie wiele zależy od indywidualnej specyfiki Twojej działalności, a my staramy się przeanalizować jak największą ilość kluczowych czynników. Wszystko po to, by zyskać szczegółowy obraz całości.

Na tym etapie, na podstawie zebranych informacji i ustalonych celów, projektujemy specjalnie dla Ciebie, zarówno szkolenia jak i dodatkowe działania mające na celu najefektywniej osiągnąć zamierzone rezultaty. Po Twojej akceptacji, wdrażamy rozwiązania w Twojej firmie, zgodnie z wybraną przez Ciebie formą.
W przeciwieństwie do innych firm, tu nasze zadanie się jeszcze nie kończy…

W BRT Group zawsze zależy nam na największej efektywności, dlatego jeżeli to niezbędne, usprawniamy, zmieniamy i dążymy do uzyskania perfekcji i zawsze jak najwyższych standardów. Cały czas jesteśmy przy Tobie, monitorując, kontrolując i pozostając w ścisłym kontakcie. Zależy nam na współpracy, której owoce pozwalają Twojej firmie rozwijać się w najlepszy możliwy sposób.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Scroll Up