Pomoc dla sukcesu – warsztat charytatywny

Kilka dni temu, nasza dobra koleżanka Nicole Schneider z Global NLP Training, na jednej z grup poprosiła o pomoc w organizowaniu crowdfundingu dla jednej ze szkół na Bali. Po ogólnej dyskusji postanowiliśmy się bardziej zainteresować tematem. W miarę zdobywania informacji stało się dla nas jasne, że chcemy zaangażować się w  pomoc w tym szczytnym celu. Skontaktowaliśmy się z Julianem Niewoldem, który jest ambasadorem Holenderskiej Fundacji Sjaki Tari Us. Członkowie fundacji od 14 lat utrzymują szkołę dla niepełnosprawnych dzieci, opiekując się łącznie 110 podopiecznymi. W 2015 roku, postanowili zmienić miejsce placówki na przyjaźniejsze dla uczniów oraz ekonomiczniejsze ze względu na niższe opłaty. Umowa najmu pozwala na użytkowanie tego miejsca aż do 2045 roku, konieczne jest jednak regularne płacenie rat. Na ten moment Fundacja nie ma wystarczającej ilości funduszy, a ostatnia płatność w wysokości 15 000 EUR [słownie: piętnaście tysięcy euro] przypada na maj br. Dlatego, by zapewnić dalsze funkcjonowanie szkoły i opiekę nad niepełnosprawnymi wychowankami, potrzebna jest nasza pomoc. 

Z chęcią dołączamy się do tej zbiórki i wspólnie z Stacją Biblioteka w Rudzie śląskiej chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie.

1 lutego 2020 roku w godzinach 9-14 właśnie w Stacji Biblioteka odbędzie się warsztat “Pomoc dla sukcesu” w którym Rafał Przybylski poruszy tematykę psychologii sukcesu. Będziemy rozmawiać o programowaniu celów, skutecznym planowaniu, podtrzymywaniu motywacji i wielu, wielu innych tematach – wszystko po to, by pomóc Ci w realizacji założonych celów na  2020 rok. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony dla Fundacji Sjaki Tari Us na cele związane z zabezpieczeniem placówki szkoły na Bali.

Więcej na temat warsztatów i formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego Newslettera, który znajduje się na dole strony! 
Zaglądaj również na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie

Miej wspaniały dzień,
BRT Group 😉

Scroll Up