Pomoc dla sukcesu

Charytatywny warsztat z psychologii sukcesu

Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie. 
1 lutego w Stacji Biblioteka w Rudzie Śląskiej odbędzie się warsztat, nt. psychologii sukcesu. Cały dochód z tego przedsięwzięcia przeznaczymy na szkołę dla dzieci niepełnosprawnych na Bali w Indonezji. Dzięki naszej pomocy, placówka będzie miała fundusze na wszelkie opłaty związane z jej funkcjonowaniem na najbliższe 25 lat, a potrzebujący uczniowie stosowną opiekę. Więcej o tym skąd się wziął pomysł i dlaczego te dzieci potrzebują naszego wsparcia przeczytasz tutaj.

Początek roku to przełomowy etap, kiedy snujesz ambitne plany na temat swojej przyszłości. Umiejętność wyznaczania i realizowania swoich celów staje się jedną z najważniejszych kompetencji społecznych. Ceniona jest zarówno w życiu osobistym, jak i na rynku pracy. Na co dzień używasz wielu różnych strategii realizacji Twoich założeń. Czasem robisz to świadomie, a czasami na poziomie automatycznych zachowań i schematów – nieświadomie.

Czy możesz zatem działać skuteczniej? Co warunkuje efektywność osobistą? Jak to się dzieje, że jedni realizują swoje cele, a inni wręcz przeciwnie? Masz czasami wrażenie, że określenie i późniejsze realizowanie celów sprawia Ci trudności? Jeżeli tak to wpadnij do nas i spraw, aby ten 2020 rok był przełomowy, nie tylko dla Ciebie, ale i dla potrzebujących dzieci.

Na warsztacie dowiesz się jak prawidłowo wyznaczać cele w sposób spójny, tak aby świadomie oraz podświadomie dążyć do ich realizacji. Poznasz metody skutecznego planowania i utrzymania motywacji na poziomie, który przełoży się na nieustanne działanie.
Nauczysz się bronić i zapobiegać przeszkodom, które mogą pojawić się na Twojej drodze i sabotować Twój sukces.
Zrozumiesz jak wykorzystać swój potencjał, wiedzę, umiejętności i zasoby, aby jeszcze szybciej i skuteczniej osiągać określone rezultaty.
Dowiesz się jakie czynniki wpływają na Twoją efektywność w dążeniu do celu oraz zrozumiesz, co tak naprawdę gwarantuje sukces.

Niezależnie, co jest Twoim celem: sukces zawodowy, bogactwo, awans, a może zdrowie, lepsze relacje czy wymarzone wakacje.. Ten warsztat zdecydowanie przybliży Cię do realizacji Twoich planów.

Co, gdzie i jak?

Warsztaty odbędą się 1 lutego 2020 roku u partnera akcji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rudzie Śląskiej, Stacja Biblioteka, ul. Dworcowa 33, Ruda Śląska.

Rozpoczynamy o godzinie 9:00 i kończymy około godziny 14:00.

Warsztat poprowadzi Rafał Przybylski, nasz trener z wieloletnim doświadczeniem.

Koszt uczestnictwa zależy od Ciebie! Na wstępie dajesz do skarbonki ile chcesz, a my przekażemy Twój datek fundacji Sjaki-Tari-Us.

Niespodzianka! Dla osób które zdecydują się wpłacić 50zł lub więcej czeka upominek, który w podziękowaniu został stworzony przez dzieci ze szkoły na Bali.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona! Wymagamy rejestracji. Gdyby z jakiegoś powodu, po rejestracji, nie mógłbyś dotrzeć na wydarzenie, bardzo prosimy o taką informację, zwolni to miejsce dla innych chętnych.

Scroll Up